„Czuła przewodniczka” autorstwa Natalii de Bardero

W księgarniach wzrok przyciąga w ostatnim czasie piękna zielona okładka, która przedstawia kobietę. Jednak nie jest to zwyczajna postać kobiety. Jej głowa bowiem jest stworzona z pięknych kwiatów. Wokół panuje jednak przekonanie, że nie powinno się oceniać książki po okładce. W tym przypadku jednak, zarówno zawartość książki, jak i jej wygląd zewnętrzny są równie dobre. Co warto wiedzieć o lekturze, która w tak krótkim czasie podbiła serca kobiet?

Książka Czuła przewodniczka

Wiele kobiet boryka się z problemami odnośnie własnej wartości. W książce wyżej opisanej można znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytanie, a mianowicie: „kim naprawdę jestem?” Autorka w sposób psychologiczny, ale także lekko prześmiewczy mówi o odnajdywaniu swojego „ja” i własnej drogi życiowej. Jest to idealna pozycja na nadchodzące jesienne wieczory.

Dlaczego warto zakupić tę książkę?

Książka Czuła przewodniczka jest naprawdę godna przeczytania. Warto po nią sięgnąć chociażby po to, aby wzbogacić swój zasób słownictwa. Jednak podczas lektury można dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy. Obecnie znaleźć ją można w praktycznie każdej księgarni, czy to internetowej czy stacjonarnej. Z pewnością można ją już dziś znaleźć w większych bibliotekach, gdyż książka ta miała premierę wiosną 2021 roku. Jej zakup może okazać się także świetnym pomysłem na prezent. Książka zawsze stanie się miłą pamiątką. Jest to tym samym pozycja, po którą mogą sięgać zarówno kobiety w starszym wieku, jak i młode panie, które dopiero wchodzą w dorosłe życie. Wystarczy zaopatrzyć się w dobrą lekturę, kubek ciepłej kawy i koc. Jest to idealna recepta na zimowe wieczory.

Książki wzbogacają zasób słownictwa. Ich regularne czytanie przede wszystkim rozwija umysł, ale także pobudza wyobraźnię. Niektórzy wychodzą z założenia, że lepszym rozwiązaniem jest wypożyczanie książek z okolicznych bibliotek. W ten sposób można zaoszczędzić całkiem spore sumy pieniędzy. Niektórzy jednak mają do książek duży sentyment, dlatego też lubią posiadać swoje pozycje w domach.